samozdrav

Kaip įsigyti

Užsakymo tipas Kaina
Užsakant paštu į Lietuvos vietoves su išperkamuoju mokesčiu (pašto išlaidas apmoka įmonė) 95
Užsakant į Lietuvos vietoves pagal išankstinį apmokėjimą 90
Į užsienio šalis (pagal išankstinį apmokėjimą) nuo 100 € (orientacinė  vieno treniruoklio kaina)

 

  • Treniruokliams taikomos nuolaidos, apie kurias informuojame užsakymo metu. Pavyzdžiui, apmokant už užsakomas prekes avansiniu pavedimu į banko sąskaitą (gavėjas UAB Cosmicus salus, kodas 300092126, sąskaitos numeris LT267300010088760990, paskirtis – už kvėpavimo treniruoklį), kainos mažinamos. Užsakant pakartotinai arba du ir daugiau treniruoklių kainos mažinamos dar daugiau.
  •  Įsigydami treniruoklį, priešingai, negu nuolat pirkdami vaistus, pinigus išleisite tik vieną kartą — treniruokliams nereikalingi maitinimo elementai, filtrai, cheminės medžiagos, suteikiama pusantrų metų garantija, jį bus galima naudoti pakartotinai.
  •  Kitur parduodamų treniruoklių kainas galite sužinoti tel.: 8 606 89669, arba pardavimo vietose. Orientacinė (vidutinė) treniruoklio kaina – nuo 90 €.

Norėdami užsakyti treniruoklį internetu, užpildykite žemiau pateikiamą užsakymo formą.

Galite nurodyti savo pageidavimus dėl treniruoklio pristatymo sąlygų. Gavę užsakymą, mes susisieksime su Jumis ir aptarsime konkrečias komplekso pristatymo ir apmokėjimo sąlygas. Nepamirškite nurodyti savo el. pašto adresą arba telefono numerį.

UŽSAKYKITE TRENIRUOKLĮ

* - būtina užpildyti